Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš
Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš
O nás

 

Predstavuje sa Vám firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 1998. Počas nášho pôsobenia v oblasti, stavebných činností- rekonštrukcia kúpeľní, bytov a sociálnych zariadení sme postupne získavali a získavame nové skúsenosti, ktoré nás vedú k čoraz väčšej spokojnosti a plnení predstáv zákazníkov. Komunikáciou so zákazníkmi počas realizácie aj po odovzdaní zákazok sa snažíme vyvarovať problémom, ktoré sa počas užívania diela vyskytli. Odborné činnosti (vodoinštalačné, elektroinštalačné, murárske a obkladačské) sú v našej firme vykonávané pracovníkmi, ktorí majú v danom odbore nielen dlhodobú prax, ale sú v ňom aj riadne vyučený. Na všetky činnosti máme platné oprávnenia. Zúčastňujeme sa seminárov a aktualizačných preškolení v daných odboroch. Pri prestavbách dbáme na to, aby na príslušné práce a zásahy boli vydané potrebné stavebné povolenia a ohlasovacie povinnosti v zmysle zákona a platných technických noriem. Na všetky práce a nami dodaný materiál poskytujeme záručný a pozáručný servis.

 

Prečo renovovať?

 

S touto otázkou sa už každý stretol. Je veľa otázok a odpovedí. Staré el. vedenie, vodoinštalácia, odpadové potrubie, dispozičné riešenie, vzhľad a hlavne hygiena. Staré na pohľad, zachovalé bytové jadro vyzerá ako tak na pohľad, no pri jeho demontovaní sa objaví to, o čom ste nevedeli, alebo nechceli vidieť. Takže ak nie teraz tak niekedy určite bude treba nutné postúpiť kompletnú rekonštrukciu, aby ste vášmu bývaniu dodali prostredie, v ktorom sa budeme cítiť dobre a považovať ho za svoj domov. Nezabúdajte na to, že každý deň začína aj končí v kúpeľni.

 

Ako začať?

 

Najlepšie ak nás budete kontaktovať telefonicky alebo e- mailom s vašimi telefonickým kontaktom, prípadne adresou. My sa s vami skontaktujeme a dohodneme si prvé stretnutie. Je dobré keď už máte vlastnú predstavu o danej rekonštrukcii, či chcete vaňu, sprchový kút, spoločné alebo oddelené WC atď. Zachovaný pôdorys, alebo úplné prenesenie kúpeľne, WC na iné miesto. Treba rátať, že s prestavbou sú spojené vo väčšine prípadov aj chodba s kuchyňou. Po vzájomnej konzultácii vašich návrhov zaujmeme stanovisko či sme schopný realizovať vaše predstavy, prípadne niečo poradiť a zlepšiť po technickej stránke.